Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : kiyila

Telefon numarası : 13412215413

Naber : +8613412215413

Free call

Qingming festivali

March 29, 2021

hakkında en son şirket haberleri Qingming festivali

Qingming festivali

 


Qingming Festivali, üzüntü ve mutluluğun bir kombinasyonunu görür.

Hanshi (Soğuk Yemek) Festivali, genellikle Qingming Festivali'nden bir gün önceydi.Atalarımız sık sık Qingming'e kadar günü uzattığı için, daha sonra birleştirildiler.

Mezar temizleyicilerin üzüntüsünün aksine, insanlar bu günde Bahar ümidinin de tadını çıkarıyorlar.Qingming Festivali, güneşin pırıl pırıl parladığı, ağaçların ve çimenlerin yeşerdiği ve doğanın yeniden canlı olduğu bir zamandır.Eski zamanlardan beri, insanlar Bahar gezilerinin geleneklerini takip ettiler.Şu anda turistler her yerde.
İnsanlar Qingming Festivali sırasında uçurtma uçurmayı sever. aslında Qingming Festivali ile sınırlı değildir. Benzersizliği, insanların gündüz değil geceleri de uçurtma uçurmasıdır. Uçurtmaya bağlanan bir dizi küçük fener veya ipin parlayan yıldızlara benzemesi ve bu nedenle "tanrının fenerler. "
Qingming Festivali aynı zamanda ağaç dikme zamanıdır. Fidanların hayatta kalma oranı yüksektir ve ağaçlar daha sonra hızlı büyür.Geçmişte Qingming Festivali'ne "Ağaç Dikme Günü" denilirken, 1979'dan beri "Ağaç Dikme Günü" Gregoryen takvimine göre 12 Mart olarak belirlendi.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin